سلب مسئولیت

صحبتي با كاربران محترم؛

بازارهاي مالي مانند سهام، کالا، ارز، بورس و فرابورس ذاتا از ريسک بالايي برخوردار  هستند و اگر از اعتبارات اهرمي نيز استفاده شود، اين ريسک افزايش مي‏يابد. ورود به اين بازار متناسب با شرايط خاص هر بازار ممکن است منجر به از بين رفتن بخشي از سرمايه و يا کل سرمايه شود لذا پيشنهاد مي‏شود قبل از اقدام به معامله اهداف سرمايه‏گذاري، ميزان تجربه و ريسک پذيري خود را بررسي کرده و در قالب پذيرش ريسک سرمايه‏گذاري، اقدام براي معامله نماييد.توجه داشته باشيد علاوه بر ريسک مذکور لازم است ريسک‏هاي غير مترقبه و پيش بيني نشده را نيز در نظر بگيريد. با توجه به اهميت روز افزون سرمايه ‏گذاري و اهرم کردن پول جهت مقابله با تورم و راکد ماندن پول و نقشي را که بورس مي‏تواند به عنوان يکي از نقد شونده‏ترين راه‏هاي سرمايه گذاراي حتي براي سرمايه‏هاي خرد که در بازار توان رقابت را ندارند تصميم گرفتيم تا با راه‏اندازي اين سايت تخصص و تجربيات خود را در اختيار علاقه مندان و سرمايه‏گذاران اين شاخه از سرمايه‏گذاري قرار داده و بتوانيم خدمات خوب و مفيدي را در اختيار شما عزیزان قرار دهيم. اميدوارم که ما را در انجام اين امر همراهي کرده و با نظرات خود ما را دلگرم نماييد.

لطفا قبل از اقدام به عضويت دراين سايت قوانین زير را بدقت مطالعه کرده و در صورت قبول آن اقدام به ثبت نام خود نماييد:

ماده 1) عصر بورس کاملاً در چارچوب قوانين جمهوري اسلامي ايران فعاليت مي‌کند و رعايت کليه قوانين در اين سايت الزامي است. اين قوانين در برگيرنده فهرست مصاديق محتواي مجرمانه http://internet.ir/crime_index.htmlمي‏باشد. لذا خواهشمند است آن را كامل مطالعه نمايد.

ماده 2) هرگونه نظر، عقيده، تحليل، گزارش،  توصيه به خريد، فروش و يا نگهداري اوراق بهادار و كلاً اطلاعاتي که از طريق اين وب سايت ارائه مي‏گردد، و يا توسط پيام کوتاه و ايميل ارسال ميشود، به مثابه گزارش و حاصل فرآيند تخصصي گروه  تحليلی عصر بورس بوده و اساساً دقيق و صحيح نمی باشد. و هيچ قطعيتي در بازار سرمايه وجود ندارد . بنابراين موارد ذکر شده در حد يک پيشنهاد بوده و تصميم گيرنده نهايي خود کاربران هستند و گروه تحليلي عصر بورس هيچگونه مسئوليتي در قبال خريد، فروش و يا سود، زيان کاربران ندارد. اين سايت كمك مي‏كند تا ريسک معامله شما را کم كند.

ماده 3) انتشار مطالب اين سايت در سايت‏هاي ديگر فقط با ذکر منبع مجاز مي‏باشد.

ماده 4) عصر بورس حق تصحيح اين بندها را براي خود محفوظ مي‌داند.

 

کلیه حقوق برای عصر بورس محفوظ است